הדרכה לשיווק עצמי


 

סיפור

למפקד חיל האוויר עזר ויצמן היתה שיטת השפעה על אנשים שהפכה אותו לאגדה עוד בחייו. לפני כל סיור בבסיסי החיל הוא קיבל מעוזריו תמונות של כל החיילים שאיתם היה אמור להיפגש ופרטים ביוגרפיים ומשפחתיים על כל חייל. בפגישה הדהים ויצמן את החיילים כשפנה אליהם בשמם וגילה בקיאות בפרטיהם הביוגרפיים. "שיטת עזר ויצמן" אומצה עם השנים על ידי מנהלים, מפקדים ומדריכים, אשר משתמשים בה כדי להפתיע אנשים ולהשפיע עליהם. הם לא מספרים לאף אחד ממי הם למדו את השיטה...

 

חשיבות ההדרכה

שיווק עצמי אפקטיבי משפיע באופן דרמטי על השגת מטרות אישיות ומקצועיות. אנשים רבים מודעים היטב לאיכויות המיוחדות של עצמם, אולם ממתינים שהעולם "יגלה" אותם במקום לנקוט יוזמה ולקדם את עצמם. מכיוון שהעולם לרוב לא מגלה אנשים, הם חשים פגועים ו"מבוזבזים". רבים נרתעים משיווק עצמי, כיוון שרואים את עצמם כ"אנשי מקצוע" ולא כ"אנשי שיווק ומכירות". לאותם אנשים אני נוהג להדגיש כי ישנן דרכים רבות לשיווק עצמי מכובד, אלגנטי ואינטליגנטי.
ההדרכה מעניקה למשתתפים כלים פרקטיים לעבור מהעדר שיווק עצמי או משיווק עצמי אינטואיטיבי ולא פרקטי לשיווק עצמי שיטתי ואפקטיבי, ומבטיחה שיפור משמעותי בהשגת מטרות מקצועיות ואישיות.

 

תכני ההדרכה

ההדרכה מבוססת על עקרונות ומודלים שיטתיים ומובנים מתוך הספרות המחקרית בתחום הפסיכולוגיה, התקשורת והעסקים ועל נסיון שטח בן כעשרים שנה של עו"ד אופיר צומן בתחום הפרזנטציה והתקשורת. בין נושאי ההדרכה: מודל "זירות הפרזנטציה" לשיווק עצמי אפקטיבי, בניית מסר עקבי ושיטתי, כלים שיטתיים לפרזנטציה ולשכנוע, שאלונים אישיים, מודל מובנה לניהול זמן ולאפקטיביות אישית, סימולציות מצולמות בוידאו וניתוח סרטים.

 

לפרטים נוספים על הדרכה לשיווק עצמי – צור קשר

        

אברהם שמחי 3 רחובות
נייד 054-6536111
משרד 08-9453582
פקס 08-9453603
ofir@ofirtzuman.com