הדרכה לאנשי שירות ומכירות


 

סיפור

מוקדנית שעבדה במוקד השירות של אחת מחברות האיתור סיפרה לי פעם על מקרה משעשע שקרה לה. התקשרה למוקד אישה שביקשה להשאיר לאחד המנויים הודעה. האישה אמרה למוקדנית: "שלום אני רוצה להשאיר למנוי הודעה מילולית". המוקדנית ענתה לה: "כן לולית, מהי ההודעה שתרצי להשאיר?"...

 

חשיבות ההדרכה

רבים מאנשי השירות והמכירות "עובדים על אוטומט" ומעניקים שירות אינטואיטיבי ללא תפיסה רחבה של מהות ומשמעות התקשורת עם הלקוח. שיחות שירות ומכירות הן "זירות פרזנטציה" חשובות, המשפיעות באופן דרמטי על תפיסת הארגון בעיני הלקוח.
ההדרכה מעניקה לאנשי השירות והמכירות כלים פרקטיים לעבור מפרזנטציית שירות / מכירות אינטואיטיבית לפרזנטציית שירות / מכירות שיטתית, ומבטיחה שיפור משמעותי במיומנות העברת המסר.

 

תכני ההדרכה

ההדרכה מבוססת על עקרונות ומודלים שיטתיים ומובנים מתוך הספרות המחקרית בתחום הפסיכולוגיה, התקשורת, ההדרכה והעסקים ועל נסיון שטח בן כעשרים שנה של עו"ד אופיר צומן בתחום הפרזנטציה והתקשורת. בין נושאי ההדרכה: פסיכולוגיה של מסרים, כלים שיטתיים לפרזנטציה אפקטיבית, בניית המסר, שפת גוף, דרכי התכוננות לשיחת שירות ומכירות, רושם ראשוני, שימוש בחושים וברגש, סימולציות מצולמות בוידאו וניתוח סרטים.

 

לפרטים נוספים על הדרכה לאנשי שירות ומכירות – צור קשר

        

אברהם שמחי 3 רחובות
נייד 054-6536111
משרד 08-9453582
פקס 08-9453603
ofir@ofirtzuman.com